עמוד 1 מתוך 4  |  הבא >

מעקה ברזל למדרגות | מעקות פנים לבית

מסגריית אבאדאן - הינה החברה המובילה בתחום עבודות ברזל - אנו מתמחים בכל סוגי העבודות הכולל גם ייצור והתקנת מדרגות ממתכת לכל מקום ולכל מטרה וכלה מעקות פנים לבית; ייצור כל סוגי מעקות הפנים, עבודת יד נפחות ניתן גם לפי דרישת הלקוח.

הנכם מוזמנים להתרשם מהגלריה - ממבחר הפרויקטים שביצענו. 

אנו נעתרים לכל אתגר ובקשות מיוחדות ומבצעים עבודות בהתאמה אישית 

לפרטים נוספים ושאלות, חייגו אלינו

053-937-7610 או השאירו לנו פרטים

בדף צור קשר

איזה מעקה מברזל נכון עבורכם?

איזה מעקה ברזל למדרגות נכון עבור הבית שלכם? ובכן ראשית יש לבחון את הצבע המועדף, וזאת כי לצד העובדה שצבע המתכת עשוי להיות מאוד מרשים, טוב לדעת שגם ניתן להשיג מעקה ממתכת במגוון צבעים. לאחר מכן יש להבין האם מבקשים יצירה שכוללת פיתוחים, או מראה יותר נקי ופשוט. לבסוף יש לעלות את השאלה האם מעדיפים לשלב בין חומרים, אלו לחלופין להתמקד בברזל שעשוי נטו מברזל. כמו כן ראוי לציין שבעת בחירה יש להתחשב בסגנון הכללי של הבית, במיקום של המעקה, בגודל של הבית, בצבעים השולטים בבית וכמובן שגם בתקציב שעומד לרשותכם.

 

יתרונות מעקה מברזל

מצד אחד מעקה מברזל אינו דורש תחזוקה, אך מצד שני יש מקרים בהם יש לתחזק את הצבע, בערך אחת לשנה. כמו כן מדובר בחומר יחסית זול ועל כן טוב לדעת שניתן למצוא מגוון עיצובים מרהיבים שבסופו של יום מתומחרים באופן הגיוני. מכאן שאם גם אתם מבקשים ליהנות ממבחר מעקות מברזל, רצוי להגיע למקום שמתמחה בתחום וכאן אנחנו - מסגריית אבאדאן נכנסים לתמונה, עם 50 שנות ניסיון של מקצועיות ללא פשרות ועיצובים מרשימים כמו שתוכלו לראות בגלריה למעלה. 

053-937-7610

alt

Enter your text here

Enter your text here

Enter your text here

Enter your text here

בס"ד

החברה המובילה בארץ לעבודות ברזל