עמוד 1 מתוך 5  |  הבא >

סורגים בירושלים

מסגריית אבאדאן - ייצור כל סוגי הסורגים, ישרים או עם בטן מברזל מלא מגולוון וצבוע בתנור, התאמה אישית לביטחון ולכל מטרה​.

אנו מבצעים כל סוגי עבודות הברזל במקצועיות רבה ובאיכות הכי גבוהה. בנוסף, מעניקים שירות תיקונים מיידים לאחר פריצה. 

כאן בגלריה מבחר רב של עבודות שביצענו, הנכם מוזמנים לדפדף ולהתרשם

אנו נעתרים לכל אתגר ובקשות מיוחדות ומבצעים עבודות בהתאמה אישית 

 

מעבר לגלריית מעקות חוץ

מסגריות בירושלים מייצרות סורגים בעיצובים שונים. כמו בכל עיר אחרת בארץ יש גם בירושלים פריצות לבתים ולבתי עסק ולרבים בוחרים לשמור על רכושם על ידי התקנת סורגים על חלונות הדירה או על דלת הכניסה והחלונות של בית עסק. פוליסת ביטוח לדירות או בתי עסק שיש סורגים זולות יותר מאלו שאין להם. יש אנשים רבים שאינם מוכנים לעשות סורגים בטענה שזה מרגיש להם כמו תא בבית כלא עד שמתקיימת בדירתם או בבית העסק שלהם פריצה. יש היום סורגים בעלי עיצוב ייחודי ליצרני הסורגים בירושלים ואפשר לזהותם בקלות. 

 

מה החוק אומר? 

בבתים חדשים רבים בירושלים, קבלן הבניין מספק לרכשי הדירה סורגים. כחלק מהחוזה. וגם בירושלים כמו ביתר האזורים בארץ יש יותר דרישה לסורגים. ייצור סורגים בירושלים נעשה על ידי מסגרים או על ידי חברות המתמחות בייצור סורגים. הסורגים אינם רק ביטחון מפני גניבות הן גם ביטחון לילדים מסכנת נפילה מהחלון הדירה. לילדים יש נטייה לעלות על כיסא ולהציץ החוצה. הסורגים הם הביטחון שהילד לא ייפול מהחלון. מפעלים שיש להם מחסנים עם סחורה מתקינים סורגים על דלת הכניסה והחלונות של המחסן כדי להבטיח שלא יוכל אדם בלתי מוסמך להיכנס למקום ולקחת את הסחורה. 

 

לא לחכות שיקרה משהו... 

למה לחכות לרגע האחרון? כשקורה חס וחלילה, אסון של נפילת ילדים מהחלון רצים תושבים רבים בירושלים לרכוש סורגים.
ייצור סורגים בירושלים לבתי קרקע מאוד מקובל משום הקלות בכניסה לבתים אלה וכדי להבטיח את בני המשפחה מגניבות וכניסת זרים שלא בדרך הרגילה מתקינים סורגים על חלונות הבית.

 

ייצור סורגים בירושלים

053-937-7610

Enter your text here

Enter your text here

Enter your text here

Enter your text here

בס"ד

החברה המובילה בארץ לעבודות ברזל